Схуднення

Схуднення

Продукти

Продукти

Харчування

Харчування

Оплата та доставка

Оплата та доставка

Збереження

Збереження

В першу чергу, все залежить від Ваших цілей, далі важливим фактором є рівень Вашої фізичної активності. Перед тим як обрати раціон ми рекомендуємо скористатися калькулятором калорій.

Ні, не обов'язково. Це залежить від кінцевої мети яку Ви перед собою поставили. Якщо для Вас важливо не тільки здоров'я організму, але і спортивна фігура, в такому випадку, відвідування спортивного залу (домашні тренування) - необхідність. Або ж Ви поставили перед собою мету схуднути швидко, отже, поєднуючи тренування і харчування, Ви досягнете результату швидше. Необхідністю є РАНКОВА ЗАРЯДКА, вона забезпечить енергетичним зарядом і допоможе організму оздоровитися!

Безумовно. Якщо Ви завзятий кофеман, який не уявляє свого дня без кави, позбавивши себе такого задоволення під час перебудови організму на нове харчування, організм відчуватиме стрес, що погано позначиться на самопочуття, настрої. Ми рекомендуємо виключити види кавових напоїв які містять збите молоко з підвищеною жирністю, також цукор, і обмежиться 2 чашками в день.

Кожен, хто обирає шлях правильного харчування, з часом відчуває небувалу легкість, приплив енергії. У свідомості теж відбуваються зміни, з часом, людина інтуїтивно обирає здорову їжу, починає слухати свій організм і давати те, що йому необхідно. Після того, як Ви досягнете бажаних результатів, Ви вже не захочете зійти з обраного шляху. Разом ми сформуємо правильні звички, зробимо життя світлішим і довше. Після досягнення бажаного результату Вам необхідно перейти на збалансування харчування відповідного калоража, зверніться до нашого дієтолога за рекомендацією.

Можете. Здійснюючи замовлення, в розмові з менеджером, Вам необхідно вказати продукти, які небажані в раціоні.

Ми дбаємо про здоров'я наших Клієнтів. Ми вибираємо найкращі і свіжі продукти, які не проходять зайвої термічної обробки. Всі страви готуються в день отримання Вами раціону, щоб вже зранку Ви отримали свій свіжий, смачний, здоровий раціон.

Безумовно) Правильне здорове харчування-це не нудно, чи не одноманітно і абсолютно не без смаку. Використовуючи конебольшое кількість цукру, ми не нашкодимо раціону, гармонійно вписавши ласощі в Вашу норму калорій.

При складанні раціону дієтолог враховує кілька нюансів: сніданок повинен бути поживним і насиченим білками, але вранці організм ще не готовий перетравлювати, наприклад, м'ясо або рибу, з цього перший прийом їжі рекомендуємо залишати на своєму місці. Ми рекомендуємо залишити на місцях всі прийоми їжі, і розділяти їх тільки з собою.

Наш дієтолог займається підрахунком КБЖВ, підбором ідеального раціону за всіма правилами правильного харчування. Також, підрахунок добової норми калорій Ви можете зробити самостійно в нашому онлайн-калькуляторі калорій.

Ні. Робота команда izifood спрямована на звільнення Вас від турбот з харчуванням. Ви можете бути впевнені, що підібраний нами раціон для Вас вже включає в себе все необхідне: добову норму калорій, баланс БЖУ, який приведе Вас до заповітної мети (перейти на пп, схуднути, набрати масу), раціон буде сповнений всіма необхідними мікроелементами для злагодженої роботи всього організму.

Тільки для себе! Ваша молодість, здоров'я, сила, енергічність- в Ваших руках. Не дарма кажуть: "Ви те, що Ви їсте". Даючи своєму організму всі необхідні вітами, мінерали, білки, жири, багато води-Ви забудете про хронічні хвороби, болі в голові, хрускіт суглобів, волосся і нігті стануть міцнішими, і шкіра стане рівною, пружною без косметики! І це не "чудо" - це харчування!

Оплата замовлення відбувається безпосередньо після його підтвердження Вами і менеджером, потім Ви отримаєте посилання для оплати.

Щодня кур'єр буде привозити Вам замовлений раціон прямо до дверей, у визначений діапазон часу.

Змінити час або / та адресу доставки Ви можете зв'язавшись з менеджером, до 15:00 попереднього дня.

При замовленні харчування від 7 днів, Ви можете заморозити його доставку, з правом перенесення на зручну для Вас дату. Умови прості: повідомити про замороження доставки раціону необхідно мінімум за два дні, до передбачуваної доставки.

Так. Скасувати або перенести доставку Ви можете мінімум за день до доставки, до 15:00.

Доставка по Києву безкоштовна.

Сніданок найважливіший прийом їжі. Для повноцінного запуску внутрішніх органів, мозку-необхідний живильний, ситний, насичений необхідною кількістю БЖУ, мінералів сніданок, також вода. Ми доставимо Вам раціон з вечора, що б з самого ранку Ви змогли насолодитися сніданком без метушні.

Зв'яжіться з менеджером, для обговорення цього питання. Але, будьте готові: в першу чергу доставка буде здійснюватися по Києву, так само, це буде трохи дорожче (з огляду на кілометраж).

Доставлений денний раціон необхідно зберігати при температурі +2 ... + 6 ° С, термін зберігання не повинен перевищувати 24 години. У разі неможливості зберігання в холодильній камері раціону, ми надаємо термосумки, заставна вартість якої 700 гривень, яка повертається Вам після повернення сумки. Заміна термосумок з харчуванням відбувається щодня.

На кожному боксі з харчуванням Ви зможете знайти позначку-рекомендацію: Гріти в мікрохвильовці / Чи не гріти в мікрохвильовці.

Можна не розігрівати харчування, якщо такої можливості немає, проте, необхідно відзначити, що тепла їжа краще засвоюється організмом.