Розклад роботи Будні: 10:00-19:00 Вихідні: 10:00-19:00
Термін замовлення Замовлення на завтра: до 12:00
Телефон +38 067 130 33 23

Доставка збалансованої їжі izifood

Хочете бути здоровими, бадьорими і щасливими? Це безпосередньо залежить від вашого раціону харчування. На жаль, у сучасної людини немає можливості і часу на здорове п'ятиразове харчування, збалансоване і корисне. Але вихід є - доставка корисної їжі додому або в офіс!

Розгорнути

7 причин замовити здорову їжу в IziFood

Слідкуйте за своїм здоров'ям і хочете харчуватися правильно? доставка збалансованої їжі - це цілий ряд переваг.

1. Точний розрахунок. Вам не потрібно думати про калорійність страв і співвідношенні білків, жирів і вуглеводів. Більш того, спроби самостійного складання збалансованого меню рідко бувають вдалими. Наш досвідчений дієтолог сам підбере для вас ідеальний раціон харчування на кожен день.

2. Економія часу. Відвідування магазин, приготування і миття посуду - все це тепер в минулому. У вас є більше часу на улюблені заняття. Тільки уявіть, скільки б вам довелося витрачати сил і часу на приготування 5 різних страв щодня? Доставка здорового харчування бере це на себе.

3. Зручність. Їжу привозять до вашого дому або в офіс кожен день у зручний для вас час. Якщо ваш робочий графік змінився, ви можете зв'язатися з нами, щоб змінити час доставки страв, або скористатися особистим кабінетом.

4. Натуральні продукти. Ми використовуємо свіжі сезонні овочі і добірні м'ясні інгредієнти. Ніяких консервантів і штучних ароматизаторів. Тільки краще і найкорисніше для вашого організму.

5. Підходить для вашого способу життя. Програма харчування розробляється відповідно до вашого способом життя і фізичними навантаженнями. Ви отримаєте рівно ту кількість калорій, яке необхідна вашому організму.

6. Різноманітний раціон. Доставка здорової їжі - це не одні і ті ж «варені овочі». Це по-справжньому різноманітне меню, в якому страви не повторюються протягом декількох тижнів. Навіть суворе дієтичне харчування буде приносити вам задоволення.

7. Контроль дієтолога. Ви завжди зможете підтримувати зв'язок з нашим дієтологом, який буде контролювати ваш раціон, при необхідності коригувати його.

Доставка збалансованого харчування: особливості

Коли мова йде про доставку правильного харчування, потрібно відразу брати до уваги мотиви. Буде це просто збалансоване харчування або ви хочете, наприклад, змінити вагу. В будь-якому випадку, програму харчування вам призначає дієтолог (при виборі індивідуальної програми він враховує ваші дані, фізичну активність, спосіб життя). Відповідно до цього вам будуть запропоновані варіанти меню на одну / кілька тижнів або відразу на місяць.

Збалансоване харчування передбачає п'ять прийомів їжі - так ваш організм

рівномірно отримує калорії і вітаміни протягом дня, ви не відчуваєте почуття голоду. Здорова їжа доставляється в спеціальному одноразовому посуді, столові прилади та серветки йдуть в комплекті. Таким чином, ви можете брати свій раціон з собою на роботу, щоб дотримуватися правильного харчування протягом дня.

IziFood - це можливість харчуватися правильно, не докладаючи ніяких зусиль.