Розклад роботи Будні: 10:00-19:00 Вихідні: 10:00-19:00
Термін замовлення Замовлення на завтра: до 12:00
Телефон +38 067 130 33 23

Доставка індивідуального харчування izifood

Особливе харчування - це завжди складно, дорого і вимагає багато часу на приготування страв. Саме тому ті, кому потрібен індивідуальний раціон, все частіше звертаються до компаній доставки здорової їжі, який і є IziFood. У нас ви можете замовити індивідуальний раціон харчування, який буде відповідати всім вашим перевагам і обмеженням по здоров'ю. Дієтолог підбере для вас корисне меню, а наші кухарі приготують смачні страви.

Розгорнути

Кому потрібне індивідуальне меню

Доставка індивідуального харчування - це спеціальна послуга для людей з будь-якими обмеженнями в харчуванні. Це можуть бути як харчові алергії, так і індивідуальна непереносимість лактози, глютену і т.д. Також доставка дієтичного харчування рекомендується для людей з цукровим діабетом, вагітним і годуючим жінкам.

Наша компанія IziFood допомагає людям харчуватися правильно, при цьому якість смаку і подачі приготованих страв зберігається на рівні кращих ресторанів країни.

Переваги сервісу доставки здорової їжі

Замовлення здорової їжі у спеціалізованій компанії має ряд переваг.

1. Ви економите час. Вам не потрібно самостійно ходити по магазинам, купувати і готувати страви.

2. Ви отримуєте більш різноманітний раціон. Повноцінне п'ятиразове харчування забезпечити собі в домашніх умовах досить важко. Ми ж пропонуємо вам десятки різних страв.

3. Це зручно. Їжу вам привозить кур'єр в вибраний вами час, всі продукти зручно упаковані, їх можна брати з собою на роботу.

4. Це корисно. Програма харчування, складена дієтологом - це можливість поліпшити своє самопочуття і підтримувати здоров'я.

Ми використовуємо тільки якісну упаковку, яка не виділяє шкідливих домішок в готову страву. Також ми не використовуємо штучних консервантів і ароматизаторів - тільки 100% здорова їжа.