Розклад роботи Будні: 10:00-19:00 Вихідні: 10:00-19:00
Термін замовлення Замовлення на завтра: до 12:00
Телефон +38 067 130 33 23

Доставка їжі для схуднення izifood

Зниження ваги - це не завжди виснажливі голодування і ночівлі в спортзалі. Наша мета - довести вам, що доставка їжі для схуднення - це різноманітне меню, збалансований раціон і гарантований результат.

Розгорнути

Їжа для схуднення: доставка і складання меню

Правильне збалансоване харчування саме по собі активізує обмінні процеси, сприяє поліпшенню травлення і відновлення водного балансу. Воно допомагає контролювати масу тіла. Програма схуднення направлена на комфортне позбавлення від зайвих кілограмів за рахунок доставки харчування для схуднення зі зменшеною кількістю калорій.

Які плюси у даної програми?

1. Немає почуття голоду. Програма передбачає збалансоване п'ятиразове харчування, яке є досить ситним.

2. Різноманітне меню. Ви точно не втомитеся від одних й тих самих страв. Замовлення їжі для схуднення - це десятки смачних низькокалорійних варіантів.

3. Зручна доставка. Їжу вам привозять щодня в призначений час. Кожне блюдо знаходиться в окремому одноразовому контейнері - їжу зручно брати з собою на роботу або навчання.

4. Економія часу. Найчастіше люди набирають вагу з однієї причини - у них немає часу готувати корисні страви. Вранці бутерброд, на роботі «Доширак», ввечері піца. Тепер вам не потрібно стояти біля плити і витрачати час, щоб приготувати смачну і корисну їжу - її вам привезуть додому!

А найпрекрасніше - ви навіть можете їсти десерти! Ми приготуємо для вас найніжніші низькокалорійні суфле, вони не зашкодять фігурі! Тільки з iziFood можна харчуватися смачно і ситно, при цьому втрачаючи вагу!